Strona główna    |    O firmie
HAMET

O firmie

PROFESJONALNA OBSŁUGA NA KAŻDYM ETAPIE WSPÓŁPRACY

Powyższą zasadą kierujemy się od samego początku istnienia firmy, co owocuje coraz szerszą grupą zadowolonych klientów a także przekłada się na bezawaryjną pracę dostarczonych przez Nas urządzeń i maszyn jak również tych wykonanych na podstawie Naszych projektów.

Firma HAMET Sp. z o.o. istnieje od stycznia 2017 r. natomiast Nasza kadra to zespół doświadczonych projektantów z wieloletnim stażem. Urządzenia wykonujemy i składamy w sprawdzonych zakładach produkcyjnych gdzie nakłada się ogromny nacisk na jakość wykonania oraz terminowość.

Oferujemy projekt, wykonanie oraz montaż maszyn i urządzeń jak również całych instalacji przemysłowych.

Ze względu na dużą różnorodność urządzeń jakie oferujemy (w tym prototypowych) oraz duży zakres branż w jakich działamy, nie oferujemy gotowych urządzeń i rozwiązań. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie. Dlatego też na Naszej stronie nie znajdą Państwo typowej oferty urządzeń, w zamian za to umożliwiamy zapoznanie się z Naszymi zrealizowanymi projektami zarówno na stronie www jak i na facebooku na Naszym fanpage'u. Zawsze chętnie odpowiadamy jeżeli pojawiają się pytania dotyczące już zrealizowanych projektów zaprezentowanych na stronie.

Leasing urządzeń


Jesteśmy w trakcie przygotowywania dla Państwa oferty współpracy w zakresie leasingowania Naszych urządzeń bez konieczności angażowania środków własnych. Informacje na temat warunków i wyboru Naszego partnera już wkrótce.


zobacz więcej